Spremaju se italijanski klubovi za narednu sezonu, igraju se prijateljske utakmice, u kojima se često akteri iz elitnog društva susretnu sa niželigašima.

Na takvim utakmicama šansu dobiju fudbaleri koji inače nemaju veliku minutažu, a često vidimo i neku bizaran rezultat, kao što je to ovog puta bio slučaj u susretu Lećea i Kematena.

Leće je slavio ubedljivim rezultatom 12:0, a sve oči su bile uprte u bivšeg napadača Crvene zvezde, Nikolu Krstovića.

Naime, on je u prvom poluvremenu protivničku mrežu zatresao čak šest puta, što se ne viđa često.

Krstović je u sezoni koja je iza nas postigao sedam golova i tako pomogao svom timu da opstane u Seriji A.

Bonus video:

Kurir televizija NAPRAVLJENA NAJVEĆA SVETSKA FUDBALSKA LOPTA! Dok se Kopenhagen priprema za domaćina utakmica, Lego pripremio IZNENAĐENJE za fanove