ROMANTIČARI SLAVE KAHVIĆA - UZ PENAL I GOL U NADOKNADI REŽIRAO PREOKRET: OFK Beograd slavio nad Mladosti na premijeri u Superligi

SUPERLIGA

Fudbaleri OFK Beograda slavili su nad Mladosti iz Lučana sa 2:1 u prvom kolu Superlige Srbije.

Tim iz Lučana je vodio golom Dušana Cvetinovića u 59. minutu, ali su "romantičari" izjednačili iz penala u finišu.

Upravo je Cvetinović dobio drugi žuti karton, a realizator najstrože kazne bio je Aleksandar Kahvić u 86. minutu.

Kahvić je u nadoknadi vremena još jednom savladao Sašu Stamenkovića i tako režirao preokret.

Mladost u narednom kolu gostuje Crvenoj zvezdi, dok će OFK dočekati Tekstilac, takođe novajliju.