PARTIZAN JE MILJAMA DALEKO OD OZBILJNOG FUDBALA! EPSKA BRUKA razbijene Stanojevićeve BANDE!

sram vas bilo

Fudbaleri Partizana poraženi su od Dinama iz Kijeva u Lublinu rezultatom 6:2 (3:1) u 2. kolu kvalifikacija za Ligu šampiona.

Golove za domaće postizali su Šaparenko u 41. minutu, Bražka u 43. minutu, Karavaev tri minuta kasnije, Kabaev u 55. minutu, Popov u 83. minutu i Pihaljonok u 93. minutu.

Mateus Saldanja je pogađao u 22. i 66. minutu za Parizan

Partizan

Nadali su se Grobari da bi Aleksandar Stanojević mogao da ih odvede u Ligu šampiona kao 2010. godine, a iako je Saldanja podsetio na Klea koji je praktično sam uveo crno-bele tada u elitu, ovaj "Parni valjak" nije ni bleda senka ekipe koja figurira da igra najbolju fudbalsku ligu u Evropu. Nije ni bleda senka ekipe generalno.

Aleksandar Stanojević

Odbrana u sastavu De Medina, Marković, Mujakić i Antić je izgledala kao da su je sastavili 30 minuta pre meča sa ulice, a da nije golmana Jovanovića, katastrofa bi bila još veća.

Partizan

Nije Dinamo Kijev Real Madrid, ali nije ni Partizan ekipa koja igra ozbiljan fudbal.

Prosto je neverovatno koliko lako su napadači Dinama ulazili u šanse, defanziva Partizana nije postojala, a ono što Grobare boli još više je nezalaganje koje su pojednici pokzali.

Bez želje, motiva, krvi, snage, umeća, kao da su naterani da se pojave na terenu.

Partizan

Zabrinuti su bili navijači posle mršave pobede protiv Napretka u prvom kolu Superlige Srbije, a i tada ih je spasao Saldanja u poslednjem minutu susreta. Brazilac, koji je na pragu odlaska iz crno-belog dresa, a koji je jedini koji je vredan naziva profesionalnog fudbalera.

Ako su navijači bili zabrinuti, sada im se ostvario najgori košmar.

Partizanovi igrači su se šetkali po terenu, stajali su u mestu, a još jedbna evropska bruka probola je srca navijača Partizana kao mač.

Svakome ko je pogledao fudbalski meč u životu je jasno koliko je loše Partizan odigrao, a posle prošlogodišnje petarde od Nordsjelanda, sada su dozvolili sebi teniski rezultat. Prvi set završen je rezultatom koji nas više podseća na meč Novaka Đokovića i 135. tenisera planete, nego na rezultat fudbalske utakmice.

Partizan ne zaslužuje da igra Ligu šampiona, a po prikazanom, ne zaslužuje ni jedno od takmičenja u Evropi.

Riba smrdi od glave, a u Partizanu očigledno ništa ne funkcioniše.

Promene su kozmetičke, a ono što crno-beli prikazuju na terenu je brukanje srpskog fudbala.

Iz sezone u sezonu crno-beli izgledaju sve gore, a ni trenerski trio Gvardiola - Klop - Anćeloti ne bi pomogao ovakvoj ekipi.

Rukovodstvo Partizana treba dobro da stavi prst na čelo, jer ovako dalje ne ide.

Šta god se dogodilo u revanšu i daljem delu sezone, ekipa koja je završila pripreme ne sme ovako da izgleda na terenu.

Ovo je jedan od najtežih poraza u istoriji Partizana, najteži u poslednjih 50 godina, a najcrnje od svega je što su Grobari u poslednje vreme navikli na poniženja.