Fudbaleri Juventusa započeli su novu sezonu u Seriji A pobedom protiv novog prvoligaša Koma rezultatom 3:0 (2:0)

Golove su postizali Mbangula u 23. minutu, Vea u 45. minutu, i Kambijaso u 91. minutu.

Torinska "Stara dama" je već u prvom poluvremenu povela sa 2:0, a na startu drugog poluvremena, tačnije u 48. minutu gol je postigao Dušan Vlahović.

Ipak, Duci nije imao sreće jer mu je posle gledanja VAR snimka isti poništen zbog minimalne nedozvoljene pozicije.

Juventus je izgledao odlično na debiju novog trenerta Tijaga Mote, ulazio je u šanse, a krajnji rezultat je mogao da bude i ubedljiviji.

Pomenuti Vlahović je proveo ceo meč na terenu kao najistureniji igrač, a nedostajalo mu je malo sreće da se upiše u strelce.

Ipak, raduje njegova forma pred izazove sa reprezentacijom Srbije u Ligi nacija.