Fudbaleri Lestera i Totenhema odigrali su nerešeno 1:1 u prvom kolu Premijer lige, a centralna figura meča bio je neuništivi - Džejmi Vardi.

Gosti su poveli u 29. minutu golom Pedra Pora, a u 57. minutu 37-godišnji Vardi zatresao je mrežu i doneo svom timu veliki bod.

Nakon gola ovaj fenomenalni napadač imao je svoj mali šou na terenu. Pre nego što je izašao iz igre u 79. minutu napravio je potez o kom će se dugo pričati.

Okrenuo se prema navijačima Totenhema, pokazao grb Premijer lige na dresu i podigao jedan prst, aludirajući na titulu koju je osvojio sa "Lisicama". Ali tu nije bio kraj... Nakon toga je usmerio kažiprst ka navijačima Totenhema, pa pokazao nulu - koja predstavlja broj titula Totenhema u Premijer ligi.

Njegov potez razbesneo je Pevce. Romero mu je odmah prigovorio na terenu, a Vardi se samo okrenuo prema njemu i poručio mu da "o***be".