SKANDAL POTRESA REGION! FUDBALER USRED UTAKMICE PLJUNUO DEČAKA U LICE! Odmah je prijavljen, čeka se žestoka kazna

PROSTAKLUK

Splitski Hajduk je zbog skandaloznog gesta prijavio fudbalera Varaždina Juricu Poldrugača.

U završnici utakmice odigranoj na stadionu "Poljud" koja je završena pobedom Hajduka (2:1) nakon preokreta, Poldrugač je pljunuo u lice dečaka (14) koji skuplja loptu i tom prilikom ga opsovao, navedeno je u prijavi koju je Hajduk uputio Josipu Breznom, komesaru za takmičenje.

Varaždin je imao prednost nakon prvog poluvremena, ali su Splićani došli do preokreta golovima Krovinovića i Livaje u 56. i 74. minutu.

Poldrugač je ušao u igru u 81. minutu, a u samoj završnici je očigledno dozvolio da nervoza zbog lošeg rezultata utiče na njega.