BRUKA I SRAMOTA FUDBALERA NA PRVOJ UTAKMICI ZA ČELSI: Ceo stadion je krenuo da slavi gol, a onda... (VIDEO)

DEBI IZ PAKLA!

Fudbaler Čelsija Mark Guju izblamirao se kao retko ko i to na svom debiju za Čelsi.

Mladi Španac koji je ovog leta stigao iz Barselone zabeležio je svoje prve minute u dresu "plavaca" i definitivno će ih upamtiti.

Čelsi je u prvoj utakmici poslednjeg kola kvalifikacija za Ligu konferencija pobedio švajcarski Servet rezultatom 2:0 na Stamford Bridžu, a golove su postigli Nkunku sa bele tačke u 50. minutu i Madueke u 76. minutu.

Guju je bio starter na ovom meču, a u 51. minutu je imao neverovatnu situaciju. Uspeo je da oduzme loptu golmanu protivničkog tima nakon čega je bio potpuno sam pred praznim golom, ali takvu priliku nije uspeo da pretvori u pogodak.

Samo nekoliko minuta kasnije je izašao sa teena, a umesto njega je ušao Kol Palmer.