VIDEO! SRBIJA NE PAMTI OVAKO PROSTAČKI GEST: Postigao gol za pobedu, pa provocirao rivala

Ni k od kulture

Fudbaleri Napretka savladali su kao gosti Vojvodinu u Bačkoj Topoli u meču 6. kola Super lige Srbije sa 2:1 (0:0).

Novosađani su posle pete odigrane utakmice ostali na četiri boda pri samom dnu tabele. Kruševljani su stigli do osmog boda iz šest utakmica.

Sva tri gola su postignuta u drugom poluvremenu. Petković je u 59. minutu doveo goste u vođstvo, ali je domaćin samo dva minuta kasnije izjednačio, i to preko Zadija.

Pobedu gostima je doneo Marko Šarić u šestom minutu nadoknade vremena. Nedugo zatim mladi fudbaler kruševačkog tima je zaradio crveni karton. On je otrčao ka klupi Vojvodine, a onda prostačkim gestom, hvatajući se za međunožje, provocirao klupu rivala.

Vojvodina u narednom kolu gostuje Partizanu, a Napredak dočekuje OFK Beograd.