DUŠAN SILNI U TOP FORMI PRED MEČEVE SRBIJE: Vlahović postigao dva gola u Veroni, Juventus prvi na tabeli!

SERIJA A

Fudbaleri Juventusa pobedili su večeras na gostujućem terenu Veronu 3:0, u utakmici drugog kola Serije A.

Za Juventus je od prvog minuta nastupiti srpski golgeter Dušan Vlahović i postigao dva gola.

Vlahović je postigao vodeći gol za Juventus u 28. minutu.

Lokateli iskoristio grešku u odbrani domaće ekipe, dodao ka Jildizu koji je asistirao Vlahoviću, a Srbinu nije bilo teško da rutinski zatrese mrežu Montipa.

Pogodak možete videti OVDE.

Vlahović je postigao svoj drugi gol na utakmici iz penala u 53. minutu, čime je postigao i konačan rezultat na ovom meču.

Drugi gol za " Staru damu" postigao je Savona u 39. minutu.

Juventus ima šest bodova i prvi je na tabeli Serije A, pošto je jedina ekipa sa obe pobede.

Verona zauzima 11. mesto sa tri boda.

Ranije danas Kaljari je na svom terenu odigrao nerešeno 1:1 protiv novajlije u ligi Koma.

Ovo sigurno raduje i selektora Srbije Dragana Stojkovića Piksija pred mečeve u Ligi nacija sa Španijom i Švajcarskom u septembru.