Fudbaleri Rijeke obrukali su se u revanš utakmici plej-ofa kvalifikacija za Ligu konferencija.

Nakon 1:1 na domaćem terenu hrvatska ekipa je izgubila od Olimpije u Ljubljani rezultatom 5:0.

Već na poluvremenu je bilo 4:0 za domaći tim, a peti gol postignut je na početku drugog dela.

Rijeka je ponižena, a komentator koji je radio prenos ovog meča na jednoj hrvatskoj televiziji je imao zanimljivu reakciju na samom kraju utakmice kada se obratio sudiji.

"Još trideset sekundi. Nažalost, vidim semafor u rukama pomoćnog sudije... Molim vas, nemojte! Prekini ovu agoniju, golgotu, put krsta... Ne, Sven Volfensberger, mislio sam da smo prijatelji", rekao je Ljubić, a preneo portal "24 sata".

Komentator je potom saznao da njegove muke neće još dugo trajati i da je utakmica produžena za jedan minut.

"Hajde, minut, hvala. Hvala!", poručio je komentator.

Ni navijači gostujućeg tima nisu krili nezadovoljstvo.