NOVI KIKS MILIONERA IZ LONDONA, SVRAKE KLJUCNULE PEVCE: Njukasl pobedio Totenhem, remi Čelsija i Kristal Palasa

premijer liga

Fudbaleri Njukasla pobedili su kao domaćini Totenhem rezultatom 2:0, u trećem kolu Premijer lige.

Njukaslu je poveo golom Harvija Barnsa u 37. minutu, dok je Totenhem izjednačio autogolom Dena Burna u 56. minutu.

Pobedu Njukaslu doneo je Aleksander Isak golom u 78. minutu.

Njukasl se nalazi na četvrtom mestu na tabeli sa sedam bodova, dok je Totenhem na 10. poziciji sa četiri osvojena boda.

Njukasl sledeće kolo gostuje Vulverhemptonu, dok Totenhem dočekuje Arsenal u derbiju severnog Londona.

Njukasl

Fudbaleri Čelsija odigrali su danas kao domaćini nerešeno sa Kristal Palasom 1:1.

Prednost Čelsiju doneo je Nikolas Džekson golom u 25. minutu, dok je izjedančujuči pogodak za Kristal Palas postigao Ebereči Eze u 54. minutu.

Čelsi se nalazi na 11. mestu na tabeli sa četiri osvojena boda, dok je Kristal Palas danas osvojio svoj prvi bod ove sezone i nalazi se na 16. poziciji.

Čelsi sledeće kolo gostuje Bornmutu, dok Kristal Palas dočekuje Lester.