Fudbaleri Islanda pobedili su kao domaćini Crnu Goru rezultatom 2:0, u prvom kolu grupe 4 B divizije Lige nacija.

Golove za Island postigli su Ori Oskarson u 39. minutu i Jon Dagur Torstejnson u 58. minutu.

U drugom duelu prvog kola ove grupe Vels i Turska su remizirali u Velsu rezultatom 0:0.

Napadač Turske Baris Jilmaz dobio je crveni karton u 63. minutu.

Naredno kolo će se odigrati u ponedeljak, a u njemu Turska dočekuje Island, dok Crna Gora dočekuje Vels.

Fudbaleri Slovenije i Austrije remizirali su u Sloveniji rezultatom 1:1, u prvom kolu grupe 3 B divizije Lige nacija.

Gol za Sloveniju postigao je Benjamin Šeško u 16. minutu iz penala, dok je strelac gola za Austriju bio Konrad Lajmer u 28. minutu.

U drugoj utakmici prvog kola ove grupe su Kazahstan i Norveška remizirali u Kazahstanu rezultatom 0:0.

Naredno kolo će se odigrati u ponedeljak, a u njemu Slovenija dočekuje Kazahstan, dok Norveška dočekuje Austriju.