Fudbaleri Španije savladali su Švajcarsku na gostovanju rezultatom 4:1 u utakmici 2. kola A4 grupe Lige nacija.

Golove za Španiju postigli su Hoselu u 6., Ruiz u 13 i 77 minutu i Feran Tores u 80. minutu.

Amdouni je bio strelac za Švajcarsku u 41. minutu.

Španija je od 20. minuta igrala sa igračem manje zbog isključenja Normana.

U ovoj grupi gde se nalazi i Srbija prva je Danska sa šest bodova, Španija ima 4, Srbija 1, a Švajcarska je bez bodova.

Zed Jameson / Shutterstock Editorial / Profimedia

U grupi 1 A divizije pobede su upisali Hrvatska i Portugalija.

Hrvati su u Osijeku savladali Poljsku sa 1:0, prelepim golom Luke Modrića iz slobodnog udarca dok je Portugalija posle preokreta savladala Škotsku sa 2:1 kod kuće.

Škoti su poveli preko Skota Mektominija u sedmom minutu, da bi Bruno Fernandeš u 54. minutu izjednačio na 1:1, a Kristijano Ronaldo minut pre kraja utakmice doneo trijumf svojoj selekciji.

U ovoj grupi Portugal ima šest bodova, Hrvatska i Poljska po tri, a Škotska je bez bodova.