Sraman transparent istaknut je na meču Ukrajine i Albanije u okviru drugog kola B Lige nacije, koji se igra u Pragu na "Epet Areni".

Navijači Albanije iskoristili su priliku i uneli su sraman transparent na kojem je pisalo "Kosovo je Albanija".

Sada je isplivao snika sa tribina na kom se vidi kako navijači Albanije na neprimeren način gestikuliraju ka domaćim pristalicama.

Urlali su, skakali i i ružnim gestikulacijama poslali užasnu poruku protivničkim navijačima.

Inače, fudbaleri Albanija slavili su u tom susretu rezultatom 2:1, u prvom kolu Grupe 1 Divizije B Lige nacija.

Povela je Ukrajina golom Jukhuma Konolje u 49. minutu, da bi preokret i pobedu Albaniju doneli pogocima Ardian Ismajli u 54. i Jašir Asani u 66. minutu.

Bonus video:

Kurir televizija NAPRAVLJENA NAJVEĆA SVETSKA FUDBALSKA LOPTA! Dok se Kopenhagen priprema za domaćina utakmica, Lego pripremio IZNENAĐENJE za fanove