Fudbaleri Crne Gore u 2. kolu Lige nacija dočekuju u Nikšiću selekciju Velsa.

I već na startu jubilarnog 150. meča crnogorske reprezentacije viđene su nestvarne scene. Tim selektora Roberta Prosinečkog primio je čak dva gola u prva tri minuta.

Kifer Mur je već u 37. sekundi doneo prednost Velsu. Reprezentativac Velsa je iskoristio smušenost odbrane Crne Gore i sa desetak metara matirao golmana Mijatovića.

Samo dva minuta kasnije prednost gostiju duplirao je Hari Vilson. Opalio je sa oko 25 metara i poslao loptu u levi gornji ugao gola golmana Mijatovića.

Fudbalska reprezentacija Crne Gore poražena je večeras na svom terenu u Podgorici od Velsa sa 1:2, u drugom kolu Grupe 4 Divizije B Lige nacija.Strelci za Vels bili su Kifer Mur u prvom i Hari Vilson u trećem minutu.

Gol za Crnu Goru postigao je Driton Camaj u 73. minutu.

U istoj grupi, Turska je kao domaćin pobedila Island sa 3:1.

Trostruki strelac za Tursku bio je Karem Akturkoglu u drugom, 52. i 88. minutu, a gol za Island postigao je Viktor Palson u 37. minutu.

Turska i Vels imaju po četiri boda, Vels tri, a Crna Gora je bez bodova.

U narednom kolu, Crna Gora će gostovati Turskoj, dok će Island ugostiti Vels.