Fudbaleri Češke pobedili su kao domaćini u Pragu selekciju Ukrajine sa 3:2, u drugom kolu Grupe 1 Divizije B Lige nacija.

Strelci za Češku bili Pavel Šuls u 21. i prvom minutu nadoknade poluvremena i Tomaš Souček iz penala u 80. minutu.

Golove za Ukrajinu postigli su Vladislav Vanat u 37. i Georgi Sudakov u 84. minutu.

U istoj grupi, Gruzija je u gostima u Tirani pobedila Albaniju sa 1:0, golom Giorgija Kočorašvilija u 71. minutu.

Gruzija je prva u grupi sa šest bodova, Albanija i Češka imaju po tri, a Ukrajina je bez boda.

U narednom kolu, Češka će dočekati Albaniju, dok će Gruzija gostovati Ukrajini.

Fudbaleri Severne Makedonije pobedili su na svom terenu u Skoplju selekciju Jermenije sa 2:0, u drugom kolu Grupe 4 Divizije C Lige nacija.

Strelci za Severnu Makedoniju bili su Enis Bardhi u 70. i Bojan Miovski u 78. minutu.

Domaćin je od četvrtog minuta nadoknade poluvremena igrao sa igračem manje, nakon što je drugi žuti karton dobio Gjoko Zejkov.

Ranije danas, u istoj grupi, Letonija je kao domaćin pobedila Farska Ostrva sa 1:0.

Severna Makedonija je prva sa četiri boda, Jermenija i Letonija imaju po tri, a Farska ostrva jedan bod.

U narednom kolu, Severna Makedonija će gostovati Letoniji, dok će Jermenija u goste Farskim Ostrvima.