Fantastični Dejan Joveljić nastavlja da rešeta po MLS ligi.

Srpski napada bio je glavni čovek u pobedi Los Anđeles Galaksija nad Los Anđelesom (4:2) u velikom kalifornijskom derbiju MLS lige.

Gosti su za 15 minuta postigli dva gola! Mateuš Boguš i Denis Buanga su doneli kapital svom timu i s tim rezultatom se otišli na pauzu.

A, onda - čudesan preokret s potpisom Dejana Joveljića.

Pogodio je sjajni napadač u 53. i 67. minutu, a između ta dva pogotka, precizan je bio i Ćerilo. Tako da je za samo 15 minuta na semaforu stajalo - 3:2. Domaći tim postigao je još jedan gol do kraja za veliku pobedu nad gradskim rivalom.

Da li je ovo rešenje za napad Srbije? Ostaje da se vidi već na oktobarski mečevima Lige nacija. Joveljić svakako zaslužuje šansu.

Prvi gol - čista magija, pogledajte:

Pogledajte i drugi pogodak:

Bili su ovo 13. i 14. Joveljićevi golovi u prvenstvu, pa čemu se srpski napadač nalazi na deobi 3. mesta liste strelaca sa Leom Mesijem.

Što se MLS tiče, da dodamo, Los Anđeles Galaksi je prvi na tabeli Zapada sa 55 poena, što je sedam više od najbližeg pratioca.