Borusija pobedila posle tri kola

Fudbaleri Borusije iz Dortmunda prekinuli su danas seriju od tri utakmice bez pobede u Bundesligi, pošto su u gostima pobedili Hofenhajm sa 3:1 u 17 kolu.
Prvi gol za branioca titule postigao je Mario Gece u 26. minutu, a slabosti u odbrani Borusije iskoristio je devet minuta kasnije Sven Šiplok i doneo izjednačenje Hofenhajmu, koji se bori za opstanak.
Gostujući tim popravio se u drugom poluvremenu, tako da je Kevin Groskrojc u 58. minutu doneo novo vođstvo Borusiji, a Robert Levandovski je sedam minuta kasnije stavio tačku na meč.
U drugoj današnjoj utakmici, Verder i Nirnberg odigrali su 1:1, tako da su obe ekipe zadržale svoje pozicije u donjem delu tabele.
"DAĆU SVE OD SEBE DA SE SAČUVA MIR I STABILNOST" Vučić: "Biću opet ponosan zato što sam bio na strani časti, na strani slobode, na strani istine" (VIDEO)