Svi događaji
Od najnovijeg
20:35

Juventus - PSV 3:1

Gosti iz Holandije su postigli gol u poslednjim sekundama utakmice. Strelac je Saibari.

20:33

Jang Bojs - Aston Vila 0:3

Sjajan gol Amadu Onane. Venjak Aston Vile je pimio loptu na oko 30 metara od gola domaćina, šutirao snažno po zemlji i pogodio donji desni ugao gola Jang Bojsa.

20:26

VAR poništio drugi put gol Aston Vile

Sjajna kontra gostiju iz Birminema. Džn Djuren je realizovao napad i, činilo se, uvećao prednost svog tima. Međutim, VAR je intervenisao i poništio gol gostiju. Drugi put na ovom meču je poništen gol engleskom timu.

19:56

Juventus - PSV 3:0

Majstorija Vlahovića koji je asistirao Nikolasu Gonzalesu za 3:0 u 52. minutu. Srpski reprezentativac je povukao napad Juventusa, a onda ugledao Gonzalesa na desnoj strani. Poslao mu je sjajnu loptu u prazan prostor, pa ovome nije bilo teško da pogodi mrežu gostujuće ekipe.

19:52

Drugo poluvreme

Počela su druga poluvremena u Torinu i Bernu.

19:42

Anketa

Glasajte

Anketa

Da li vam se dopada novi format Lige šampiona?

19:32

Poništen gol Aston Vili

Mogli su gosti u 43. minutu da stignu i do trećeg gola, ali je poništen zbog igranja rukom.

19:26

Jang Bojs - Aston Vila 0:2

Bizaran gol Džejkoba Remzija doneo je gostima dupliranu prednost u Bernu. Jedan odbrambeni igrač Jang Bojsa je pokušao da vrati loptu svom golmanu, ali je umesto toga dodao protvnčkim igračima koji su iskoristili poklon.

19:14

Jang Bojs - Aston Vila 0:1

Golom Jurija Tilemansa u 27. minutu Aston Vila je povela u Bernu protiv Jang Bojsa

19:13

Juventus - PSV 2:0

Stara dama je povela sa 2:0 u 26. minutu. Strelac je Veston Mekeni. Probao je Gonzales po desnoj strani, poslao loptu ka Vlahoviću, ovaj je nije zahvatio kako treba ali je na sreću stigla do strelca.

19:06

Prvi gol u ovogodišnjoj Ligi šampiona: Juventus - PSV 1:0

Fudbaleri Juventusa poveli su protiv PSV-a u 21. minut. Strelac je 19-godišnji Kenan Jildiz. Evrogol mladog fudbalera "Stare dame", sam je stvorio sebi priliku, a onda uputio neodbranjiv udarac.

18:46

Počelo je

Nova sezona Lige šampiona u novom formatu upravo je startovala.

18:35

Brojne promene u Ligi šampiona

Najkvalitetnije klupsko fudbalsko takmičenje na tlu Evrope ima brojne promene. Najvažnije su svakako te da svaka ekipa igra u prvoj fazi osam utakmica protiv osam različitih timova, po četiri kod kuće i na strani.

Druga najvažnija promena je da sada postoji jedinstvena tabela sa 36 timova. Prvih osam ekipa na kraju ligaškog dela ide direktno u osminu finala, a narednih 16 igra baraž za osminu finala. Ekipe koje se plasiraju ispod 24. mesta završavaju takmičenje.

18:30

Po šest utakmica u tri dana

U utorak, sredu i četvrtak biće odigrano po šest utakmica.

Prve dve utakmice prvog dana nove sezone igraju se od 18.45 časova u Torinu, gde se sastaju Juventus i PSV i Bernu gde se sastaju Jang Bojs i Aston Vila.

U večernjem programu od 21 čas igraju Milan - Liverpul, Bajern - Dinamo Zagreb, Real - Štutgart i Sporting - Lil.