Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su od Benfike rezultatom 1:2, u utakmici 1. kola Lige šampiona.

Za Zvezdu je od 1, minuta nastuupio novajlija Rade Krunić, ali se nije proslavio.

Iskusni internacionalac je doveden kao zamena za Korejca Hvanga, međutim očigledno još uvek nije spreman za elitni nivo.

Šta više bio je krivac za oba gola Benfike.

U prvoj situaciji je Benfika nakon kontranapada ubacila loptu u kazneni prostor, a tamo Krunić  nije ispratio svog rivala i Akturkoglu je  ubacio loptu u mrežu.

U 29. minutu je situacija bila nešto drugačija, pošto je najveći krivac za pogodak golman Omri Glazer, koji je primio gol u svoj ugao iz  slobodnog udarca koji je izveo Orkun Kokču.

Međutim, prekidu je prethodila greška  Krunića kada je  izgubio loptu u opasnoj zoni, a zatim je usledio prekršaj.