Fudbaleri Vojvodine pobedili su na gostujućem terenu u Loznici IMT 3:0, u utakmici devetog kola Super lige Srbije.

Vojvodina povela golom Kejleba Zadija Serija u 52. minutu, a prednost je udvostručio Marko Poletanović u 65. minutu iz jedanaesterca.

Konačan rezultat postavio je Zadi Seri svojim drugim golom na utakmici u 69. minutu.

Posle druge uzastopne pobede Vojvodina je osma na tabeli sa 11 bodova.

IMT je pretrpeo treći uzastopni poraz, ukupno peti i pretposlednji je sa osam bodova.

Fudbaleri Radničkog iz Niša pobedili su na Čairu Spartak 3:2.

Dvostruki strelac bio je Trivante Stjuart, koji je postigao golove u sedmom minutu iz jedanaesterca i u 11. minutu, a ekipa iz Subotice je posle toga izjednačila golovima Ilije Babića u 57. i Voje Ubiparipa u 82. minutu.

Pobedu domaćima doneo je Pavlje Ivelja pogotkom u 86. minutu.

Radnički ima pet pobeda i 15 bodova na petom mestu na tabeli, a Spartak je 12. sa osam bodova posle četvrtog poraza.