River je na gostovanju Boki juniors stigao do pobede rezultatom 1:0 uz ozbiljnu dramu u samoj završnici utakmice na popularnoj "Bombonjeri".

Strelac pogotka za goste bio je Manuel Lanzini u 20. minutu, a do gola je stigao i domaćin i to u 97. minutu, ali je on zbog kontakta lopte sa rukom napadača poništen nakon intervencije VAR-a i provere ponovljenog snimka.

Iz Argentine je stigla strašna vest o pogibiji dvanaestogodišnjeg dečaka koji je stradao dok je proslavljao gol pre nego što je poništen.

Prema navodima tamošnjih medija dečak se bosonog popeo na krov svoje kuće u trenutku kada je njegov tim postigao pogodak u nadoknadi vremena, ali ga je u trenucima slavlja udarila struja.

Nažalost, preminuo je usled posledica stravične nesreće.

Policajku koja je stigla i pokušala da pomogne takođe je udarila struja. Ona je u bolnicu prebačena bez znaka života, ali su lekari uspeli da je vrate uz pomoć defibrilatora.