Fudbaleri Mančester sitija su uspeli da osvoje bod na domaćem terenu protiv Arsenala pošto su do izjednačujućeg gola stigli pogotkom u 98. minutu.

Utakmica je završena rezultatom 2:2, a potez Erlinga Halanda u samoj završnici je zgrozio ljubitelje fudbala.

Norvežanin je bio strelac vodećeg gola za "građane" u devetom minutu, ali su gosti stigli do preokreta već do kraja prvog poluvremena golovima Kalafijorija i Gabrijela.

Problem za tim iz Londona je napravio crveni karton koji je dobio Trosar u nadoknadi prvog poluvremena.

Siti je u nastavku napadao sa igračem više, ređali šanse i udarce, ali nisu uspeli da dođu do pogotka sve do samog kraja.

Stouns je bio strelac nakon velike gužve u kaznenom prostoru, a ono što je uradio Haland ne priliči jednom od najboljih fudbalera na svetu.

Uhvatio je loptu i u euforiji pogodio Gabrijela, fudbalera Arsenala u glavu.

Zaista je neshvatljivo da se bilo ko ovako ponaša, a pogotovo zvezda na nivou na kojem je sjajni centarfor.