Od najnovijeg
20:48

Nadoknada vremena

Kurir Sport, Starsport Utakmica Zvezda - Železničar

90. minut - Utakmica je produžena za za tri minuta.

20:43

Zvezdin Mesi u igri!

83. minut - Poslednja izmena kod crveno-belih, Duartea menja mladi Maksimović.

20:38

Obostrana otvorena igra

78. minut - Posle vodećeg gola Zvezde napadaju i jedni i drugi.

20:33

GOOL 2:1

70. minut - Radonjić je prošao po levoj strani, zavrnuo za Ilića koji sa par metara ubacuje loptu u mrežu Popovića.

20:30

Nova nestvarna odbrana Popovića

69. minut - Popović na neverovatan način brani zicer Šerifu

20:27

Još izmena

67. minut - Šerif i Radonjić, menjaju Kataija i Milsona. Kod Pančevaca u igri je El Fardu Ben nekadašnji ljubimac navijača Zvezde,

20:25

Dvostruka izmena Milojevića

62. minut - Povređenog Glazera menja Ilić. Dalsio je u igri umesto Krunića.

20:23

GOOL 1:1

60. minut - Velika greška golmana crveno-belih Glazera, koji se usput i povredio. Pančevci koriste poklon i dolaze do izjednačenja preko Ezea.

20:15

Fantastična odbrana Popovića

54. minut. Sjajan udarac Elšnika u same rašlje i neverovatna odbrana nekadašnjeg golmana Zvezde panterskim skokom.

20:12

Odličan udarac Milsona

51. minut - Sjajna finta i udarac Milsona, ali golman Železničara Popović  boksuje loptu u korner.

20:06

Počelo je drugo poluvreme

46. minut - Utakmica je nastavljena.

19:45

Prucev propustio veliku šansu

45. minut - Prvo poluvreme produženo je za dva minuta. Veliku priliku je proopustio Prucev.Sjajno je prošao po desnoj strani, izlomio rivala, šutirao u dalji ugao, ali preko gola.

19:43

Zvezda želi i drugi gol

40. minut - Crveno-beli  su nastavili sa napadima.

19:35

GOOL 1:0!

33 minut - Nakon kornera Elšnika Drkušić je bio najviši u skoku, lopta se odbila od stative i prešla gol liniju. Jovanović je pokazao na centar

19:29

Spora i jalova igra Zvezde

29. minut- Železničar odlično organizovan u odbrani, vreba priliku iz kontranapada.

19:21

Prva prilika za goste

21. minut - Šutirao je Jovanović iskosa sa desne strane, zamalo pored gola Glazera.

19:17

Opao je malo ritam utakmice

zvezda-zeleznicar-52644.JPG
Starsport

17. minut - Crvena zvezda kruži oko šesnaesterca, Pančevaca bez pravih prilika.

19:12

Inicijativa crveno-belih

12. minut - Igraju se bukvalno viktorije pred golom Pancevaca

19:06

Prva velika prilika

6. minut - Pogrešili su Pančevci, a  Duarte i Katai spetljali u izglednoj situaciji

18:59

Počeo je meč na Marakani

1. minut - Utakmica je počela