Fudbaleri Koma pobedili su danas na svom terenu Veronu 3:2, u utakmici šestog kola Serije A.

Komo je poveo golom Patrika Kutronea u 44. minutu, a izjednačio je Darko Lazović iz jedanaesterca u 53. minutu.

Novu prednost Komu doneo je Kutrone svojim drugim golom na utakmici u 72. minutu, a treći gol postigao je Andrea Beloti u 89. minutu.

Konačan rezultat postavio je Matis Lamburd u četvrtom minutu nadoknade.

Verona je utakmicu završila sa desetoricom pošto je Tomaš Suslov dobio drugi žuti karton u 64. minutu.

Komo je ostvario drugu uzastopnu pobedu i 10. je na tabeli sa osam bodova, a Verona je posle trećeg uzastopnog poraza 14. na tabeli sa šest bodova.

Fudbaleri Rome pobedili su na svom terenu Veneciju 2:1.

Venecija je povela u 44. minutu golom koji je postigao Joel Pohjanpalo, a Roma je izjednačila u 74. minutu kada je strelac bio Brajan Kristante.

Pobedu domaćima obezbedio je Nikolo Pizili u 83. minutu.

Roma je vezala dve pobede i deveta je na tabeli sa devet bodova, dok je Venecija posle četvrtog poraza 18. sa četiri boda.