LIVERPUL - BOLONJA 2:0 (1:0)

LAJPCIG - JUVENTUS 2:3 (1:0)

ŠTURM GRAC - KLUB BRIŽ 0:1 (0:1)

22:58

90. minut - GOL! ŠOK NA "MAKSIMIRU"

Monako stigao do izjednačenja u finišu! Denis Zakaira sa "bele tačke" poravnao rezultat protiv Dinama.

22:46

84. minut - GOL! Juventus opet vodi!

Fransisko Konsehao pogađa za novo vođstvo "stare dame".

22:46

84. minut - GOL! Benfika razbija Atletiko

Amduni je iznudio penal koji je, ovog puta, realizovao Kokču.

22:39

79. minut - GOL! KONAČNO! Aston Vila vodi

Manuel Nojer je savladan! Erupcija oduševljenja na "Vila Parku". Džon Duran je matirao golmana Bajerna sa skoro 40 metara.

22:39

75. minut - GOL! Monako utišao "Maksimir"

Uspeli su fudbaleri Monaka da smanje prednost Modrih preko Salisua.

22:36

76. minut - GOL! Benfika nemilosrdna

22:36

75. minut - GOL! Liverpul gazi

Mohamed Salah!

22:32

69. minut - GOL! "Stara dama" poravnala rezultat

Opet Dušan Vlahović! Srbin je fenomenalnim golom matirao Gulačija. Presekao je loptu, krenuo ka kaznenom prostoru i poslao loptu u gornji desni ugao.

22:30

66. minut - GOL! Dinamo vodi 2:0

Strelac je Martin Baturina.

22:28

65. minut - GOL! Lajpcig ponovo u prednosti

Benjamin Šeško je dvostruki strelac. Ovog puta sa "bele tačke".

22:23

59. minut - Juventus sa igračem manje!

Pocrveneo je Mikele di Gregorio!

22:14

52. minut - GOL! Benfika duplirala prednost

Anhel Di Marija sa penala za veliko vođstvo domaće ekipe.

22:13

50. minut - GOL! Juventus izjednačio

Strelac je DUŠAN VLAHOVIĆ!

22:05

POČELO JE DRUGO POLUVREME

Samo u velikom derbiju u Birmingemu dosad nismo videli golove!

21:50

45+2. minut - GOL! Dinamo vodi na "Maksimiru"

Petar Sučić za erupciju oduševljenja na "Maksimiru".

21:48

45+2. minut - GOL! Lil šokirao Real

Džonatan Dejvid je bio precizan sa "bele tačke".

21:30

31. minut - GOL! Lajpcig vodi protiv Juventusa

Benjamin Šeško načeo "staru damu".

21:23

24. minut - GOL! Vodi Klub Briž

Kristos Colis postiže gol protiv šampiona Austrije.

21:14

13. minut - GOL! Benfika postiže pogodak

Strelac je Kerem Artukoglu. Ovom golu je kumovala jako loša odbrana "jorgandžija".

21:10

11. minut - GOL! Liverpul poveo protiv Bolonje

Posle centaršuta Mohameda Salaha sa leve strane Aleksis Mekalister je loptu ubacio u gol.

21:00

UTAKMICE SU POČELE!

20:43

ZAVRŠENA PRVA DVA MEČA

Atalanta je u Gelzenkirhenu ubedljivo savladala Šahtjor sa 3:0, dok je Fejnord kao gost slavio nad Đironom sa 3:2. Više o tim mečevima možete pročitati na OVOM LINKU.

16:35

NASTAVLJA SE LIGA ŠAMPIONA

Od 21.00 sat na programu je preostalih sedam utakmica druog kola Lige šampiona. Svakako najzanimljiviji mečevi su oni koji će se odigrati u Lajpcigu i Birmingemu - Lajpcig dočekuje Juventus za koji igra srpski fudbaler Dušan Vlahović, dok će minhenski Bajern gostovati Aston Vili.

U ostalim mečevima Benfika dočekuje Atletiko Madrid, Dinamo iz Zagreba posle bruke u prvom kolu je domaćin Monaku, Lil će ugostiti madridski Real, desetkovani Liverpul igra protiv Bolonje, a Šturm iz Graca protiv Klub Briža.