Fudbaleri Porta i Mančester Junajteda odigrali su u Portu nerešeno 3:3, u meču drugog kola Lige Evropa.

Poveo je Junajted sa 2:0 golovima Markusa Rašforda u sedmom i Rasmusa Hojlunda u 20. minutu.

Preokret Portu doneli su pogocima Pepe u 27. i Samu Ageova u 34. i 50. minutu.

Konačan rezultat postavio je Hari Megvajer u prvom minutu sudijske nadoknade vremena.

Junajted je od 81. minuta igrao sa igračem manje, pošto je drugi žuti karton dobio Bruno Fernandeš.

Porto je zabeležio jedan remi i jedan poraz, a Junajted je upisao dva remija.

U narednom kolu, Porto će dočekati Hofenhajm, dok će Junajted gostovati u Istanbulu Fenerbahčeu.

U istom terminu, Lion je na gostujućem terenu u Glazgovu pobedio Rendžers 4:1.

Po dva gola za Lion su postigli Malik Fofana u 10. i 55. i Aleksandr Lakazet u 19. i prvom minutu nadoknade poluvremena.

Gol za Rendžers postigao je Tom Lorens u 14. minutu.

Lion je upisao drugu pobedu, a Rendžers drugi poraz.

U narednom kolu, Lion će dočekati Bešiktaš, dok će Rendžers dočekati FCSB.

Fudbaleri Ajntrahta su na gostovanju u Istanbulu pobedili Bešiktaš 1:3.

Golove za Ajntraht postigli su Omar Marmuš iz penala u 19, Dina Ebimbe u 22. i Ansgar Knauf u 82. minutu.

Gol za Bešiktaš postigao je Artur Masuaku u trećem minutu sudijske nadoknade vremena.

Ajntraht ima jednu pobedu i jedan remi, a Bešiiktaš dva poraza.

U ostalim mečevima, Tvente i Fenerbahče su u Enshedeu odigrali nerešeno 1:1, Elfsborg je kao domaćin pobedio Romu 1:0, Atletik Bilbao je na svom terenu savladao AZ Alkmar 2:0, FCSB je u Solunu pobedio domaći PAOK 1:0, Sent Žiloaz i Bodo Glimt su u Briselu odigrali nerešeno 0:0, dok su Viktorija i Ludogorec u Plzenu remizirali 0:0.