Fudbaleri Intera pobedili su na svom terenu u Milanu Torino 3:2, u sedmom kolu italijanske Serije A.

Prednost Interu doneo je Markus Tiram golom u 25. minutu, da bi isti igrač vođstvo povećao pogotkom u 35. minutu.

Prvi gol za Torino postigao je Duvan Zapata u 36. minutu, a treći pogodak za Inter postigao je Tiram u 60. minutu.

Konačan rezultat postavio je vezista Torina Nikola Vlašić golom iz penala u 86. minutu.

Defanzivac Torina Giljermo Maripan dobio je direktan crveni karton u 20. minutu.

Golman reprezentacije Srbije Vanja Milinković-Savić odigrao je celu utakmicu za Torino, dok je Ivan Ilić u igru ušao u 62. minutu.

Inter je drugi na tabeli sa 14 bodova, dok je Torino šesti sa 11 bodova.

Inter će u narednom kolu 20. oktobra igrati u Rimu protiv Rome, dok će Torino igrati na gostujućem terenu protiv Kaljarija.