Fudbaleri Real Madrida pobedili su na svom terenu Viljareal 2:0, u devetom kolu španske La Lige.

Prednost Realu doneo je Federiko Valverde golom u 14. minutu, a konačan rezultat postavio je Vinisijus Džunior pogotkom u 73. minutu.

Na ovom meču Dani Karvahal doživeo je tešku povedu prednjih ukrštenih ligamenata, i sada kako stoje stvaru čeka ga duga pauza.

Dan nakon utakmice oglasio se Karvahal putem Instagrama i otkrio da je reč o težoj povredi, a onda je i navijačima poslao brutalnu poruku.

"U bolnici mi je potvrđena teška povreda ligamenata i moraću na operaciju. Odsustvovaću nekoliko meseci. Jedva čekam da počnem sa rehabilitacijom i vratim se na teren snažniji nego ikada", napisao je Karvahal.