Svi događaji
Od najnovijeg
20:12

56. minut - GOOOL!

Šok za Crvenu zvezdu! Rodić je pogrešio, a to je na majstorski način iskoristio Kur, koji je sa gotovo pola terena prebacio loptu preko Glazera u gol.

20:07

51. minut - Šansa za Milsona

Šutirao je fudbaler Angole nakon dodavanja Maksimovića, ali je njegov pokušaj izblokiran. U nastavku akcije je sudija Šegrt na asistenciju pomoćnika dosudio ofsajd.

20:03

Počelo drugo poluvreme

Igra se ponovo na stadionu "Lagator".

19:45

Kraj prvog poluvremena

Potpuno zaslužena prednost Crvene zvezde nakon prvih 45 minuta.

Crveno-beli 24 puta uputili udarac ka golu rivala, imali su sedam kornera i loptu u svojoj kontroli u 74 odsto vremena u prvom delu.

19:40

40. minut - Stativa

Duarte je još jednom šutirao, ovaj put je levom nogom poslao loptu ka golu rivala i pogodio stativu.

Uživo: IMT - Crvena zvezda
Starsport

19:35

36. minut - GOOOL!

Milson je strelac vodećeg gola za Crvenu zvezdu nakon duplog pasa sa Dalsijom.

19:34

34. minut - IMT ponovo preti

Još jednom su nakon centaršuta pokušali udarcem glavom da naude gostima, ali je Krstić poslao loptu preko gola.

19:31

32. minut - Korneri za Zvezdu

Tri vezana udarca iz ugla su imali gosti, ali nisu uspeli ništa ozbiljnije da naprave.

Starsport

19:24

25. minut - Pokušaj IMT-a

De Kouto je glavom uputio udarac nakon centaršuta Radočaja. Poslao je loptu pravo u Glazera.

19:22

23. minut - Brane se domaći

Duarte je centrirao, Milson šutirao, a potom i Maksimović. Fudbaleri IMT-a su se poređali ispred gol linije i dva puta sačuvali mrežu.

19:13

14. minut - Šansa za Duartea

Brazilac je izašao pred gol Vukliša, ali je šutirao pravo u njega.

Starsport

Ubrzo nakon toga Jovčiću je pokazan žutir karton zbog grubog prekršaja nad Ilićem.

19:09

10. minut - Bez golova

Ima Zvezda inicijativu, ali nije u uvodnim minutima uspela da ugrozi gol rivala.

19:05

Počela je utakmica

Meč u Loznici je počeo.

18:13

Poznati sastavi

IMT: Vukliš - Popović, Bastaja, Batis, Konstantinov - Kur, Novčić, Krstić. Radočaj, De Kouto - Jović.

Crvena zvezda: Glazer - Prucev, Leković, Điga, Rodić- Kanga, Dalsio - Ilić, Maksimović, Milson - Duarte.

16:53

Zvezda bi da nastavi niz

Sedam uzastopnih pobeda u domaćem prvenstvu ima aktuelni šampion, a sa druge strane IMT ima četiri uzastopna poraza.