Fudbaleri Ajntrahta odigrali su večeras na svom terenu u Frankfurtu nerešeno 3:3 protiv Bajerna iz Minhena, u utakmici šestog kola Bundeslige.

Bajern je poveo u 15. minutu golom koji je postigao Kim Min Dže, a domaći su izjednačili u 22. minutu golom Omara Marmuša, koji je sedam minuta kasnije asistirao Ugu Ekitikeu kod drugog gola.

Izjednačio je Dajo Upamekano u 35. minutu, a prednost ekipi iz Minhena doneo je Majkl Olise u 53. minutu, na dodavanje Harija Kejna.

Bod Ajntrahtu obezbedio je Marmuš, svojim drugim golom na utakmici u četvrtom minutu nadoknade vremena.

Bajern je poslednje dve utakmice završio remijem, ali je preuzeo prvo mesto na tabeli sa 14 bodova, koliko ima i drugoplasirani Lajpcig.

Ajntraht je prvi put u sezoni odigrao nerešeno i treći je na tabeli sa 13 bodova.

Ranije danas Lajpcig je pobedio Hajdenhajm 1:0, a kasnije igraju Štutgart - Hofenhajm.