Meč između Juventusa i Kaljarija u sedmom kolu Serije A obeležio je nestvaran promašaj Dušana Vlahovića - verovatno najveći u karijeri.

Stara dama je zabeležila kiks na svom terenu, odigrala je nerešeno sa ekipom Kaljarija 1:1, a srpski fudbaler propustio je neverovatnu priliku na ovom meču.

Vodio je Juventus od 15. minuta, golom Vlahovića sa bele tačke, i delovalo je da će rutinski doći do nova tri boda. Međutim, u 78. minutu Dušan propušta neverovatnu priliku da potvrdi pobedu svog tima.

Nakon intervencije golmana Kaljarija lopta se odbila do Vlahovića koji je bio potpuno sam. Mogao je da bira gde će šutirati, ali poslao je loptu pored desne stative i tako propustio šansu da dones Juventusu prednost 2:0.

Kako to obično biva, usledila je kazna. Nekoliko minuta kasnije dosuđen je jedanaesterac za Kaljari koji je uspešno realizovao Razvan Marin za konačan rezultat 1:1.

Pogledajte jedan od najvećih promašaja u karijeri sjajnog Dušana Vlahovića.