Grčka je pobedila rezultatom 2:1 u trećem kolu B Lige nacija golom Vangelisa Pavlidisa u 94. minutu utakmice. Isti igrač je doneo prednost gostima u 49. minutu, a Džud Belingem je u 87. minutu izjednačio.

Grci su imali svoje navijače na Vembliju, a natpis koji je imao jedan od njih je izazvao pažnju velikog broja ljudi, prvo na stadionu, a potom i na društvenim mrežama jer se fotografije masovno šire.

"'Šampioni Evrope', nikada nećete pevati to", natpis je koji je postao viralan nakon utakmice.

Tako je na pristojan način navijač Grčke brutalno uništio Engleze.

Podsetio je sve da je Grčka 2004. godine u Lisabonu osvojila titutu prvaka Evrope, dok Engleska nije uspela da dođe do najvećeg uspeha na Evropskom prvenstvu. Na poslednja dva turnira poraženi su u finalu, pre tri godine je u Londonu Italija bila bolja nakon penala, a ove godine je Engleska bila jača.