Fudbaleri Turske pobedili su na svom terenu Crnu Goru 1:0, u meču trećeg kola Grupe 4 Divizije B Lige nacija.Strelac pobedonosnog gola bio je Irfan Kaveči u 69. minutu.

U istoj grupi, Island i Vels su u Rejkjaviku odigrali nerešeno 2:2.

Turska je prva u grupi sa sedam bodova, Vels je drugi sa pet, Island treći sa četiri, a Crna Gora četvrta bez bodova.

U Grupi 1, Češka je na svom terenu u Pragu pobedila Albaniju 2:0.

Oba gola za Češku postigao je Tomaš Čori u trećem i 63. minutu.

U istoj grupi, Ukrajina je kao domaćin u Poznanju pobedila Gruziju 1:0, golom Mikhajla Mudrika u 35. minutu.

Češka i Gruzija imaju po čet bodova, a Albanija i Ukrajina po tri boda.

U sledećem kolu, Češka će gostovati Ukrajini, dok će Albanija u goste Gruziji.

Fudbaleri Slovačke i Švedske odigrali su večeras u Bratislavi nerešeno 2:2, u meču trećeg kola Grupe 1 Divizije C Lige nacija.Dvostruki strelac za Slovačku bio je David Strelec u 44. i 72. minutu.

Golove za Švedsku postigli su Jasin Ajari u 25. i Ken Sema u 32. minutu.

Ranije danas, u istoj grupi, Estonija je pobedila na svom terenu Azerbejdžan 3:1.

Švedska i Slovačka imaju po sedam bodova, Estonija tri, a Azerbejdžan je bez osvojenog boda.

U narednom kolu, Švedska će gostovati Estoniji, dok će Slovačka u goste Azerbejdžanu.