Fudbaleri Albanije pobedili su  na gostujućem terenu u Tbilisiju Gruziju 1:0, u četvrtom kolu grupe 1 "B" divizije Lige nacija.Pobedonosni gol za Albaniju postigao je Kristjan Aslani u 48. minutu.

Albanija je treća na tabeli sa šest bodova, dok je Gruzija prva sa istim brojem bodova i boljom gol razlikom.

Albanija će u narednom kolu 16. novembra u Tirani dočekati Češku, dok će Gruzija u Batumiju dočekati Ukrajinu.

Slovačka je na gostujućem terenu u Bakuu pobedila Azerbejdžan 3:1, u četvrtom kolu grupe 1 "C" divizije Lige nacija.

Prednost Slovačkoj doneo je defanzivac Azerbejdžana Rahil Mamadov autogolom u 15. minutu, a izjednačenje Azerbejdžanu Toral Bajramov pogotkom u 38. minutu.

Vođstvo Slovačkoj vratio je Lukaš Haraslin golom u 75. minutu, a konačan rezultat postavio je David Djuriš pogotkom u 87. minutu.

Napadač Azerbejdžana Mahir Emreli dobio je crveni karton u 70. minutu.

Slovačka je prva na tabeli sa 10 bodova, dok je Azerbejdžan četvrti bez osvojenog boda, Slovačka će u narednom kolu igrati na gostujućem terenu u Solni protiv Švedske, dok će Azerbejdžan dočekati Estoniju.