Fudbaleri Mančester sitija savladali su Vulverhempton u gostima sa 2:1, utakmici 8. kola Premijer lige.

Vulverhempton su sekunde delile od velikog iznenađenja, ali su primili gol u 95. minutu. Heroj "građana", bio je štoper Džon Stouns koji je postigao gol nakon kornera.

Posle pogotka podigla se velika bura jer su domaći igrači smatrali da je Bernardo Silva ometao golmana Vulvsa.

Var je proveravao sporni detalj pa i sudija  i gol građana za pobedu je na kraju priznat.

Vulvsi su poveli golom Larsena u 7. minutu, izjednačio je Gvardiol u 33. minutu.

Siti je tako neporažen u 31 uzastopnoj utakmici u Premijer ligi, što je klupski rekord - 25 pobeda i šest remija.

Posle šeste pobede Siti je prvi na tabeli sa 20 bodova, dva više ali i utakmicom više od drugoplasiranog Liverpula, koji večeras igra protiv Čelsija.

Vulverhempton je i dalje bez pobede i ima bod na poslednjem mestu na tabeli.