Partizan je posle nestvarnog preokreta pobedio Novi Pazar rezultatom 4:3!

17:51

93. minut - GOOOOL!

Partizan ponovo vodi, Stefan Kovač stavlja tačku na ovu utakmicu...

17:48

90. minut - Igraće se još četiri minuta sudijske nadoknade!

17:42

84. minut - GOOOL!

Kakva ludnica, Novi Pazar stiže do izjendačenja! Uroš Đuranović je ostao sam kao duh u kaznenom prostoru Partizana i lako matirao Jovanovića, drugi put danas!

17:32

74. minut - GOOOL!

Partizan stiže do preokreta! Bibras Natho je poslao fantastičnu loptu u prostor, izbacio je kompletnu odbranu Novog Pazara i pronašao Zubaira, koji je zaobišao protivničkog golmana i prosledio loptu u praznu mrežu.

17:26

68. minut - Dvostruka promena u Partizanu!

Nikolić umesto Jovanovića, Furer menja Kalulua!

17:16

58. minut - Sevnula je kontra Parnog valjka...

Izgubili su domaći fudbaleri loptu na protivničkoj polovini, sevnula je kontra Partizana, Natho je proigrao Kalulua koji je dugo vukao loptu i na kraju šutirao, međutim, lopta je otišla tik pored desne stative!

NOVI PAZAR-PARTIZAN_28.JPG
Starsport

17:11

54. minut - Domaćin pritiska...

Adem Ljajić je izveo korner sa desne strane, lopta je došla do Islamovića, koji je volej udarcem pokušao da iznenadi Jovanovića ali je to učinio prilično loše!

17:07

Navijači Novog Pazara napravili ogroman haos ispred stadiona!

17:07

49. minut - Siguran Jovanović!

Adem Ljajić je oprobao svoj udarac, ali je golman Partizana bio siguran u ovoj situaciji i nije dozvolio protivniku da dođe u novo vođstvo!

17:03

46. minuta - Počelo je drugo poluvreme!

16:47

Završeno je prvo poluvreme u Novom Pazaru - 2:2!

16:45

45. minut - Igraće se još dva minuta sudijske nadoknade!

16:41

41. minut - Partizan stiže do izjednačenja!

Crno-beli su se vratili u život - 2:2! Stefan Kovač je poravnao rezultat u Novom Pazaru! Još jedna dobra akcija gostujućeg sastava. Natho je ostavio loptu Kovaču, koji je preciznim udarcem pogodio desni ugao!

16:37

38. minut - GOOOL!

Partizan postiže gol i smanjuje na 2:1! Ibrahim Zubairu je strelac!
Silovit napad Partizana, golman Novog Pazara je odbranio udarce Jovanovića i Natha, ali je na odbitak naleteo Zubairu i zakucao loptu u mrežu!

16:33

33. minut - Opasno je bilo pred golom Partizana!

Nakon kornera, Bačkulja je šutirao glavom ali ne dovoljno precizno da matira Jovanovića!

16:27

28. minut - Dobra šansa za crno-bele!

Sjajan napad Parnog valjka po levoj strani, Kalulu je centrirao po zemlji, lopta je došla do Natha koji je sa nekih 16 metara šutnuo, ali prilično "traljavo"... Lak je ovo bio posao za Popovića!

NOVI PAZAR-PARTIZAN_27.JPG
Starsport

16:24

24. minut - Samo korner...

Konačno neko da šutne od fudbalera Partizana! To je učinio Bibras Natho, ali je njegov udarac izblokiran pa će crno-beli dobiti samo korner iz ove situacije!

16:21

21. minut - GOOOL!

Novi Pazar vodi rezultatom 2:0! Potpuno rasulo Parnog valjka, domaći tim je postigao i drugi gol, a ovog puta strelac je Dragan Bojat! Bio je to strpljiv napad Novog Pazara, lopta je došla na desnu stranu do Bojata, koji je gađao bliži ugao Aleksandra Jovanovića i pogodio!

16:19

Pogledajte tuču navijača Novog Pazara i policije ispred stadiona!

16:16

15. minut - GOOOOL!

Crno-beli gube u Novom Pazaru! Poslednja linija Parnog valjka je očajno odreagovala u ovoj situaciji, što je Đuranović posle asistencije Mesarovića to iskoristio, namestio se lepo, i bez većih poteškoća matirao Jovanovića!

16:12

12. minut - Nema većih uzbuđenja na terenu!

Miran početak utakmice, lopta je više kod fudbalera Partizana, ali pravih šansi još uvek nema!

16:06

6. minut - Nastavljena je utakmica...

Sudija Milanović je dao znak da se utakmica nastavi!

16:05

4. minut - Prekid meča!

Navijači domaćeg kluba prave haos ispred stadiona! Podsetimo, Novi Pazar je kažnjen igranjem pred praznim tribinama zbog incidenata na meču sa Radničkim 1923. Međutim, navijači Novog Pazara nisu želeli da prihvate takvu odluku FSS. Oni su još pre neki dan izašli na ulice Pazara i poslali poruku da neće dozvoliti odigravanje meča bez publike.

15:56

1. minut - Počela je utakmica!

Prvi sa centra krenuli su fudbaleri Novog Pazara!