Svi događaji
Od najnovijeg
20:02

Lazar Samardžić ulazi u igru

U 58. minutu meča Atalante i Seltika u igru ulazi i Lazar Samardžić. On je zamenio Raula Belanovu, a pored njega na terenu se našao i De Ketelare umesto Retegija.

19:48

Počelo je drugo poluvreme

Još 45 minuta u prvim mečevima današnjeg programa Lige šampiona. Trenutni rezultati su Atalanta - Seltik 0:0 i Brest - Bajer Leverkuzen 1:1.

19:33

Kraj prvog poluvremena

Posle 45 minuta rezultati su sledeći:

Atalanta - Seltik 0:0

Brest - Bajer Leverkuzen 1:1

U Italiji Seltik "drži nulu" najviše zahvaljujući Šmajhelu, dok je u Francuskoj Brest izjednačio evrogolom za TV špice.

19:24

Bomba! Kakav gol Bresta!

Brest je izjednačio i to kakvim golom Les-Melua! Volej i prava bomba sa ivice šesnaesterca za 1:1 u 40. minutu.

19:09

Leverkuzen vodi u Francuskoj

Konačno prekid uspavanke i pogodak na nekom od mečeva! Bajer iz Leverkuzena poveo je u 24. minutu golom Florijana Virca.

19:03

Atalanta steže obruč

U 18. minutu najozbiljnija prilika za Atalantu, ali je Mario Pašalić pogodio prečku.

18:57

Bez golova na startu

Na obe utakmice trenutno gledamo pravu uspavanku. Nema golova, ali ni pravih prilika na otvaranju utakmica.

18:45

Utakmice su počele

Mečevi Atalanta - Seltik i Brest - Bajer Leverkuzen upravo su počeli.

17:56

Bez Srba u startnih 11

Objavljene su i startne postave za mečeve koji su na programu u 18.45 i srpski fudbaleri Lazar Samardžić i Vanja Vlahović nalaze se na klupi Atalante za meč protiv Seltika. Evo i sastava za obe utakmice:

Atalanta - Seltik

Atalanta: Kameseći, Đimsiti, Hien, Kolašinac, Belanova, De Ron, Ederson, Zapakosta, Pašalić, Retegui, Lukman.

Seltik: Šmahjlel, Džonston, Trasti, Skejls, Vale, Engels, Mekgregor, Hatate, Maeda, Kun, Idah.

Printscreen / Sofa score

Brest - Bajer Leverkuzen

Brest: Bizo, Lala, Šardone, Kulibarli, Haidara, Kamara, Les - Melu, Manjeti, Del Kastiljo, Sima, Ajorke.

Bajer Leverkuzen: Kovar, Mukijele, Tah, Hinsape, Grimaldo, Palasios, Garsija, Virc, Hofman, Telja, Šik.

17:46

Ko sve igra u sredu?

Za današnji dan zakazano je ukupno devet utakmica i u njima će se sastati sledeći rivali: