Inter do tri boda u 90+4!

Tiram! Inter dolazi do pobede na gostovanju Jang Bojsu u nadoknadi vremena.

22:44

Puče petarda

Siti daje i peti gol! Ne spuštaju gas "građani". Slavija je pretrpela katastrofu.

22:39

Dinamo na korak od pobede

Zagrepčani postiži i drugi gol u Salzburgu - 0:2 (Petković). Posao im je olakšan jer je golman domaćeg tima dobio crveni karton.

22:35

Senzacionalni Lil

Dejvid donosi potpuni preokret Francuzima na gostovanju Atletiku - 1:2. Za 13 minuta Lil je dao dva gola i okrenuo rezultat

22:27

Benfika se vraća u igru

Portugalski gigant smanjuje vođstvo Fejenorda - 1:2 (Aturkoglu).  Siti nastavlja da "puni" Slaviju. Četvrti gol za domaćina je postigao Haland.

22:22

Siti 3, Atletiko šokiran

Rešena je svaka dilema oko pobednika na meču Mančester siti - Slavija. Treći gol za domaćina postiže Stons. U istom momentu i Lil utišava "Vandu Metropolitano". Atletiko je primio gol za 1:1.

22:16

Barsa uništava Bajern!

Barselona postiže i četvrti gol protiv Bavaraca. Rafinja je ponovo strelac, njegov treći gol - 4:1.

22:15

Siti postiže drugi gol

Mančester siti dolazi do 2:0 protiv Slavije. Haland je postigao ČUDESAN gol!

Pogledajte čistu magiju:

22:07

Arnautović neprecizan sa "kreča"

Marko Arnautović promašio je penal za Inter na meču sa Jang Bojsom!

22:05

Dinamo vodi!

Zagrepčani su postigli vodeći pogodak u Austriji. Nastavlja se agonija Salzburga... Kulenović je strelac.

21:47

Kakva Barsa? Strašna Barsa!

Katalonci postižu treći gol protiv Bajerna! Magični Rafinja je pogodio posle sjajnog driblinga. Njegov drugi gol večeras.

21:37

Barsa ponovo vodi!

U jeku napada Bajerna, Katalonci postižu gol za 2:1! Levandovski je pogodio protiv bivšeg kluba.

21:33

Fejenord gazi!

Benfika ne zna šta im se dešava! Fejenord vodi 2:0, a jedan gol im je i poništen što govori o dominaciji u Lisabonu.

21:28

Liverpul vodi u Lajpcigu

Nunjez pogađa glavom za vođstvo Liverpula na vrućem gostovanju u Nemačkoj - 0:1.

21:19

Bajern poravnava u Barseloni

E, sada nema ofsajda! Bajern kruniše veliku inicijativu i Kejn pogađa za 1:1.

21:12

Prvo iznenađenje!

Fejenord vodi u Lisabonu. Benfika je kapitulirala u 11. minutu, a gol za goste postigao je Ueda.

21:11

Bajernu poništen gol

Bavarci su pogodili, ali iz ofsajda. Na intervenciju iz VAR sobe poništen je pogodak Kejna

21:09

Domaći timovi imaju reč

Atletiko dolazi do gola protiv Lila. Strelac je Alvarez. Golu je prethodila neverovatna greška štopera Lila.

21:04

Foden pogađa za Siti

Mančester siti vodi protiv Sparte posle samo tri minuta igre.

21:03

VODI BARSA OD 1. MINUTA!

Ludilo u Barseloni. Ispala je odbrana Bajerna posle 60 sekundi i to je kaznio Rafinja za 1:0.

20:36

Vreme je za spektakl!

Utakmica večeri u Ligi šampiona je sudar Barse i Bajerna. Verujemo da ćemo gledati sjajan fudbal u Kataloniji.