Fudbaleri Radničkog iz Kragujevca pobedili su  kao domaćini u Leskovcu Jedinstvo iz Uba 4:0, u 13. kolu Super lige Srbije.

Prednost Radničkom doneo je Matija Gluščević golom u šestom minutu, a uvećao ju je Mehmed Ćosić pogotkom devet minuta kasnije.

Treći gol za Radnički postigao je Luka Stankovski u 33. minutu, a konačan rezultat postavio je Ćosić pogotkom u 53. minutu.

Radnički iz Kragujevca je četvrti na tabeli sa 20 bodova, dok je Jedinstvo poslednje sa pet bodova.

Radnički iz Kragujevca će u narednom kolu u Leskovcu dočekati Napredak iz Kruševca, dok će Jedinstvo iz Uba dočekati OFK Beograd.

Radnički iz Kragujevca će pre duela sa Napretkom igrati na gostujućem terenu protiv Inđije u Kupu Srbije, dok će Jedinstvo u utakmici istog takmičenja dočekati Čukarički.