Svi događaji
Od najnovijeg
17:55

90 . minut - Nadoknada

Utakmica je produžena za pet minuta.

17:53

89. minut - GOL - 3:1 - Kalulu!

Kalulu rešava sve dileme oko pobednika. Dobro je centrirao Furer sa leve strane, Kalulu se izborio za loptu pored Cvetkovića i onda je uspeo da je ugura u gol.

17:48

87. minutu - Finiš utakmice

Obostrano otvorena utakmica. Partizan želi da reši pitanje pobednnika, a gosti da izjednače u finišu meča.

17:44

82. minut - Prekid u Humskoj - Jovanović je dobio udarac u glavu

Igrač Čukaričkog je pao nakon udarca, meč je bio prekinut na kratko. Jovanoviću je morala da se ukaže pomoć zbog krvarenja u nosu.

17:38

78. minut - Izmena u Partizanu

Šćekić menja povređenog Ovusua

17:37

Filipović za euforiju u Humskoj

17:34

72. minut- Nova prilika za goste

Miladinović se obrukao , bio je sam negde na penaltiku i poslao loptu daleko preko gola.

17:32

70. minut - Velika prilika za Čukarički

Tedić je tek po ulasku u igru imao sjajnu priliku, ali se spetljao.

17:30

Natho ne greši sa kreča

17:27

66. minut - GOL - 2:1 - Filipović

17:22

63. minut - Inicijativa Čukaričkog

Brđani bolji posle izjednačenja, par opasnih situacija pred golom Partizana. Jovanović brani šut Miladinovića iz peterca.

17:18

56. minut - Odličan šut Tufegdžića

Sjajno je šutirao igrač Čukaričkog, ali je Jovanović jošđ bolje intervenisao i lopta odlazi u korner

17:14

53. minut - GOL - 1:1 - Natho!

Zbog duela Stavanovića i Jovanovića sudija Ilić je odlučio da dosudi penal za crno-bele. Bibars Natho je izveo najstrožu kaznu prevario golmana Mirkovića za izjednačenje u Humskoj

17:06

46. minut - Nastavljen je meč u Humskoj

16:45

45+1 minut - Kakva šansa za Čukarički

Ponovo je kofuzno reagovala odbrana Partizana, lopta dolazi do Cvetkovića koji precizno šutira, ali srećom po crno - bele lopta pogađa stativu.

16:44

45. minut - Nadoknada

Prvo poluvreme produženo je za četiri minuta.

16:42

43. minut - Sjajan šut Jurčevića

Raspalio je defanzivac Partizana loptu sa nekih 20 metara od gola gostiju, sjajno brani Mirković, Novi korner za Partizan.

16:40

41. minut - Najbolja prilika za Partizan

Lopta je došla do Zubaira u šesnaestercu gostiju koji šutira, ali ga je defanzivac Čukaričkog izblokirao i lopta odlazti u korner.

16:36

36. minut - Partizan pokušava ali bez prave šanse

Inicijativa crno-belih, ali gosti se odlično brane.

16:35

Novi događaj, 16:35

16:30

28. minut - Pokušao je Arijaga

Slobodan udarac za Partizan iskosa sa leve strane. Arijaga je namestio loptu i šutirao daleko preko gola.

16:28

24. minut - GOL - 0:1 - Cvetković

Pogrešio je Natho na sredini terena, Tufegdžić mu  je uzeo loptu, proterao kroz noge Iliću, potom uposlio Cvetkovića koji je bio sam na drugoj stativi, a ovaj rutinski ubacio loptu u. mrežu.

16:19

17. minut - Prva velika prilika za Čukarički

Nakon centaršuta sa desne strane i smušene intervencije odbrane Partizana lopta dolazi do Cvetkovića, koji sa pet metara šutira preko gola.

16:17

15. minut - Uspavanka u Humskoj

Ništa se posebno ne dešava na terenu,  bez pravih prilika.

16:07

7. minut - Blaga inicijativa Čukaričkog - Grobari napravili bakljadu

Gosti su bolje ušli meč, nisu se uplašili ambijenta u Humskoj Meč je na kratko bio prekinut zbog bakljade Grobara.

16:02

3. minut - Odličan prodor Zubaira

Sjajno je prošao igrač Partizana po desnoj strani, nanizao dva igrača Čukaričkog, na oduševljenje publike u Humskoj. Na kraju je zaustavljen i od svega samo aut.

15:58

1. minut - Utakmica je počela

Počeo je derbi kola u Humskoj.

15:43

Grobari se vratili u Humsku!

Prelepa scena, navijači Partizana posle 17 meseci ponovo na stadionu u velikom broju!

00:14
Grobari se vratili u Humsku Izvor: Kurir

15:38

Saša Ilić stigao u Humsku:

Rekorder po broju nastupa u crno-belom dresu Saša Ilić došao je da bodri svoj klub!

FK Partizan Saša Ilić Stigao u Humsku

15:13

Sastavi:

Partizan (4-2-3-1): Jovanović – Filipović, Ilić, Arijaga, Jurčević – Ovusu, Kovač – Zubairu, Natho, Kalulu – Nikolić.

Čukarički (4-2-3-1): Mirković – Stanković, Stevanović, Jovanović, Miloš Cvetković – Sisoko, Docić – Tufegdžić, Miladinović, Ivanović – Mihajlo Cvetković