Od najnovijeg
19:49

Završena je utakmica!

19:44

83. minut - Zvezda želi da privede meč kraju...

Opao je ritam utakmice, crveno-beli žele da mirno privedu meč kraju i upišu novu ubedljivu pobedu u Superligi!

19:31

72. minut - Pukla je "petarda"!

Zvezda vodi rezultatom 5:1! Aleksandar Katai je strelac! Radonjić je uputio upotrebljiv centaršut sa desne strane, a Katai je glavom od prečke matirao protivničkog golmana!

19:21

62. minut - GOOOOL!

Crvena zvezda vodi rezultatom 4:1! Lepo je probio Silas po desnom boku, poslao je loptu u peterac, da bi je Milson samo prosledio u mrežu.

19:20

61. minut - Sjajna šansa za Zvezdu!

Endiaj se približio golu Spartaka, sjajno je uposlio Ilića koji se nalazio na vrhu kaznenog prostora, šutirao je iz prve i poslao loptu tik pored desne stative!

19:17

58. minut - GOOOL!

Spartak smanjuje na 1:3! Luka Bijelović je strelac!

19:11

51. minut - GOOOL!

Zvezda postigla i treći gol, Šerif Endiaj siguran sa bele tačke! Igrao je Ćalasan rukom, a sudija je pokazao na belu tačku. Napadač crveno-belih preuzeo je odgovornost na sebe i preciznim udarcem uvećao prednost svoje ekipe!

19:05

46. minut - Počelo je drugo poluvreme!

18:48

Završeno je prvo poluvreme!

18:48

45. minut - Igraće se još jedan minut sudijske nadoknade!

18:42

40. minut - Zvezda duplirala prednost!

Crveno-beli vode rezultatom 2:0! Strelac je Milan Rodić! Ilić je sjajno izveo slobodan udarac, Rodić je bio najviši u skoku i odličnim udarcem glavom matirao Dulića.

18:41

32. minut - Domaći fudbaleri tražili penal...

Todoroski je prošao pored Lekovića, potom pao u šesnaestercu Zvezde, domaći fudbaleri su tražili penal ali je sudija Radaković samo odmahnuo rukom!

18:25

24. minut - Umalo da bude 0:2

Nova, velika prilika za gostujući tim! Napali su fudbaleri Zvezde, ušli u kazneni prostor rivala i napravili opštu pometnju kod domaćih fudbalera. Šerif je bio u šansi, ali nije uspeo da lepo zahvati loptu i prosledi je u mrežu, koja je usled panike kod igrača Spartaka došla do gol-linije...

18:18

18. minut - GOOOOL!

Crveno-beli vode protiv Spartaka! Posle kornera, Krunić je glavom prebacio loptu na drugu stativu, gde je Silas iskoristio grešku protivničkog defanzivca i zatresao mrežu Spartaka za vođstvo Zvezde!

18:10

9. minut - Nova prilika za crveno-bele...

Luka Ilić je izveo korner, Milan Rodić je glavom šutirao ali nije bio dovoljno precizan!

spartak-zvezda-72311.JPG
Starsport

18:07

6. minut - Prva prava prilika na meču!

Sjajno je Luka Ilić izveo slobodan udarac sa desne strane, uputio je oštar centaršut u srce kaznenog prostora Spartaka, Endiaj je šutirao glavom ali je loptu poslao malo iznad prečke!