Fudbaleri Real Madrida poraženi su od Barselone u čuvenom "El Klasiku" rezultatom 0:4  u utakmici 11. kola španske La Lige.

U prvom poluvremenu nije bilo golova, a  onda je usledila prava raspodija Katalonaca u  nastavku meča.

Najpre je Robert Levandovski postigao dva gola za svega dva minuta.

Poljak je u 54. minutu izbegao je ofsajd, Mendi je "zaspao", a Levandovski takve poklone ne prašta.

Samo dva minuta kasnije novi pogodak sjajnog golgetera. Ovog puta je pogodio glavom na centaršut Alesandra Baldea.

Jose Breton/NurPhoto/Shutterstoc / Shutterstock Editorial / Profimediarofimedia

Sve dileme oko pobednika rešio je mladi Jamal u 77. minutu na asistenciju Rafinje.

Šutirao je neodbranjivo desnom nogom u bliži ugao, za 0:3 na "Bernabeu".