Centarfor je u protekloj noći bio dvostruki strelac u pobedi Los Anđeles Galaksija nad Kolorado Rapidsima rezultatom 5:0 u plej-ofu MLS.

Joveljić je "načeo" gostujući tim pogotkom u 32. minutu nakon kornera sjajnim udarcem glavom.

Strelci su potom bili Džon Nelson u 52. minutu, Rikard Puđ u 54. na asistenciju Joveljića, a zatim je srpski fudbaler još jednom zatresao mrežu u 75. minutu.

Ovaj put se odlično snašao u kaznenom prostoru rivala nakon što se lopta odbila do njega. Udarcem levom nogom je precizno pogodio gol.

Konačan rezultat je postavio Puđ u 87. minutu.

Joveljić je sada na učinku od 17 golova i šest asistencija na 29 utakmica u sezoni.

U poslednje vreme je standardan na spisku reprezentacije, a ne bi trebalo da dođe do njegovog izostanka ni u narednom okupljanju. Srbija će u novembru igrati poslednje dve utakmice grupne faze Lige nacije i nakon njih će biti poznato da li će naš tim igrati četvrtfinale, boriti se za opstanak u A diviziji, ili ispasti u B diviziju.