Fudbaleri Vest Hema savladali su na svom stadionu Mančester junajted rezultatom 2:1 (0:0) u 9. kolu Premijer lige.

Ispromašivao se Junajted, imali su nekoliko izglednih prilika u drugom poluvremenu, ali nikako nisu moglui do gola.

Samervil je doveo domaće u prednost u 74. minutu, a Kazemiro je izjednačio sedam minuta kasnije.

Prava drama odigrala se u 90. minutu susreta, Kut je sa malim zakašnjenjem dobio signal iz VAR studija da pogleda situaciju za penal.

Posle dugog gledanja, odlučio je da dosudi najstrožu kaznu, a Bouven je bio siguran izvođač.

Gledali smo 14 minuta nadoknade, a Vest Hem je uspeo da se odbrani i osvoji sva tri boda.

Junajted se nalazi na 14. mestu sa samo 11 osvojenih poena iz devet mečeva i veliko je pitanje koliko će Ten Hag "preživeti" na klupi psornulog giganta.

Što se Vest Hema tiče, oni su poziciju iznad sa istim brojem osvojenih bodova.