Tim srpskog trenera posle četiri kola ima tri poraza

Fudbaleri Betisa pobedili su Valensiju sa 3:1 (3:0), u četvrtom kolu španske Primere.

Betis je u poslednjem meču nedeljnog programa trijumfovao najviše zahvaljujući Sevilji, koji je postigao i namestio prvi gol Horhea Moline.Utešni pogodak za ekipu trenera Miroslava Đukića postigao je Rikardo Kosta u 67. minutu.

Malaga je deklasirala Valjekano sa 5:0, het-trik postigao je Munir El Hamdaui, dok su se u listu strelaca upisali još Portiljo i Eliseu.

Espanjol je pobedio na gostovanju Granadu sa 1:0, a jedini pogodak na meču postigao je Manuele Lanzarote u 76. minutu iz slobodnog udarca.