BRUKA RADNIČKOG U CRNOJ GORI: Kragujevčani odmah ispali iz Evrope, kapital od jednog gola - NEDOVOLJAN! Propast srpskog fudbala

Starsport©

Fudbaleri Radničkog iz Kragujevca nisu uspeli da se plasiraju u 3. kolo kvalifikacija za Ligu konferencija jer su poraženi od Mornara posle izvođenja jedanaestaraca - 4:3 (2:1 posle 120 minuta za Mornar, prvi meč 0:1)

Dvostruki strelac za crnogorski tim bio je Ondong-Mba u 45. i 83. minutu. Aleksić je pogodio za Radnički u osmom minutu nadoknade, pa je duel otišao u produžetak.

U dodatnih 30 minuta nije bilo golova, pa je usledilo izvođenje penala. Tu su više umeća imali fudbaleri domaćeg tima.

Mornar će u trećem kolu kvalifikacija za LK igrati sa pobednikom meča između kiparskog AEK-a iz Larnake i mađarskog Pakšija.

Mađarski klub je u prvoj utakmici na svom terenu pobedio 3:0, a revanš duel je na programu u četvrtak od 18.00 sati u Larnaki.

Rasulo srpskog fudbala se na ovaj način nastavilo. Partizan je primio 9 golova, Radnički ispao od Mornara...