ANTOLOGIJSKI DEBAKL DINAMA NA STARTU NOVE LIGE ŠAMPIONA: Kanonada strašnog Bajerna u Minhenu, Liverpul utišao San Siro, Real slavio u finišu!

Još četiri utakmice elitnog takmičenja, spektakl u Milanu, Pavlović protiv Liverpula

Marco Iacobucci/IPA Sport / ipa- / PA Images / Profimedia

U večernjem programu odigrane su još četiri utakmice prvog dana novog formata Lige šampiona.

Devetka u Minhenu, bruka Dinama

Leon Gorecka postiže i deveti gol za strašni Bajern u nadoknadi vremena. Treći gol postigao je i Real strelac je Endrik

22:44

Real ponovo vodi. osmica u Minhenu!

Rudiger je strelac nakon prekida u 83 minutu. Bajern nemilosrdan Sane postiže i osmi gol.

22:36

Blamaža Dinama u Minhenu

Novi gol Bajerna iz penala za neverovatnih 7.2. I ponovo Kejn njegov četvrti gol na meču, treći iz penala.

22:29

Šok u Madridu, muk u Milanu, šestica Bajerna

Štutgart je izjednačio golom Undava u 68. minutu. U Milanu Liverpul je duplirao prednost golom Soboslaja u 67. minutu. Kejn sa penala u Minhenu psotiže i šesti gol za Baern u 73. minutu.

22:27

Sporting duplirao prednost

Debast postiže fantastičan gol za 2:0. Čini se da je ovde sve jasno, pošto Monako od 40. minuta igra sa igračem manje zbog isključenja Gomeza nakon drugog žutog kartona.

22:20

Petarda Bajerna

Brutalan odgovor Bavaraca, Olise postiže peti gol za Bajern u 61. minutu.

22:17

Kejn vraća stvari na svoj mesto

4:2 za Bajern, Kejn pogađa nakon odbitka u 57. minutu

22:10

Dva gola Dinama za dva minuta

Neverovatna dešavanja  u Minhenu. Dinamo je za svega dva minuta postigao dva gola i potpuno se vratio u meč. Strelci su Petković u 49 i Ogivara u 50. minutu

22:07

Poveo je i Real

Zvanični prvak Evrope je poveo protiv Štutgarta početkom drugog poluvremena, Mbape je strelac u 46 minutu.

Sporting poveo protiv Lila, Bajern gazi

Gol i u Lisabonu, domaćin je poveo preko Gukereša u 38. minutu. Bajern postiže i treći gol preko Olisea.

21:34

Bajern duplirao prednost

Bavarci su preko Gerera u 35. minutu, duplirali prednost u Minhenu. Dinamo nemoćan.

21:24

Liverpul izjednačio

1:1 u Milanu, Liverpul je izjednačio Konate je strelac  u 23. minutu.

21:16

Vodi Bajern

Gol u Minhenu Bajern je poveo protiv Dinama, strelac je Kejn  u 19. minutu iz penala.

21:04

Milan vodi

Fantastičan start "rosonera"  Pulišić je već u 3. minutu zatresao mrežu Alisona, erupcija oduševljenja na San Siru.