SPECIJALNI GOSTI U PIONIRU Ostoja Mijailović doveo na utakmicu Partizana važne zvanice, sedeli su TIK PORED TERENA (FOTO)
Košarkaši Partizana igrali su u okviru 5. kola ABA lige utakmicu protiv Krke.
Tom prilikom specijalna mesta u dvorani Aleksandar Nikolić dobili su Nenad Borovčanin, predsednik Bokserskog saveza Srbije i Umar Kremlev, predsednik Svetske bokserske federacije (AIBA).
Kremlev je u Beograd stigao povodom početka Svetskog prvenstva u boksu, čije je svečano otvaranje zakazano za nedelju.
Rus je u društvu Borovčanina dobio mesto na parketu, tik pored terena, a pored njega je sedeo Ostoja Mijailović, predsednik Partizana. Uz čelnika crno-belih, sa druge strane, sedeo je Bogdan Obradović, teniski trener.
Kurir sport
"DAĆU SVE OD SEBE DA SE SAČUVA MIR I STABILNOST" Vučić: "Biću opet ponosan zato što sam bio na strani časti, na strani slobode, na strani istine" (VIDEO)