Svi događaji
Od najnovijeg
22:38

35.minut

Nova trojka Nemanje Nedovića koji gestikulira da se "zapalio", odgovara Lo na drugoj strani poludistancom. 70:70. trojka Kalinića na isteku napada, Zvezda ponovo vodi! 70:73

22:37

34.minut

Trojka Hifija, Pariz ponovo vodi. 68:67.

22:34

33.minut

Trojka Jantunena 63:64. Odgovara fenomenalni  Nedović koji ima 18 poena! 63:67.

Fauliran je Jantunen koji je precizan sa linije penala. 65:67

22:32

32.minut

Šorts se povredio i otišao na klupu, Gedraitis je fauliran pri prodoru i imaće dva slobodna bacanja. Precizan Litvanac oba puta. 60:64

22:29

Preokret Zvezde

31.minut

Poeni Milera Mekintajera, na drugoj strani odgovara Vord 60:60. Poeni Nedovića iz prodora. 60:62

22:26

Kraj treće četvrtine

30.minut

Trojka Nemanje Nedovića 58:56. Odbranila se Zvezda, a imaće i poslednji napad u trećoj deonici. Mitrović poentira na asistenciju Mekintajera. 58:58

22:21

29.minut

Zakucavanje Bolomboja 56:53. Veliki problem, Bolomboj ja napravio četvrti faul. Centar Zvezde ja faulirao Šortsa pri prodoru, a Amerikanac ide na liniju penala! Precizan je plejmejker Pariza oba puta 58:53.

22:19

28.minut

Vord pogađa trojku i prekida Zvezdinu seriju od 11:0. 56:51.

22:17

27.minut

Promašaj Šortsa, onda i koš Kalinića za nastavak serije. 53:49. Nastavlja se serija Zvezde, fauliran je Nedović koji ide na liniju penala. 53:51

22:12

Serija Zvezde 7:0

26.minut

Poentira Daum iz reketa 53:42. Probio je Maodo Lo, promašio zicer, a onda igrač Pariza pravi nesportski faul. Želeo je da spreči kontru. Dva slobodna bacanja i lopta sa strane. Promašuje Kalinić prvo, pogađa drugo. 53:43. Fauliran je Mitrović koji ide na liniju penala odakle je stoprocentan. 53:45. Mekintajer poentira iz kontre, serija Zvezde 7:0. 53:47

22:09

25.minut

Prošetao se Hifi kroz reket Zvezde za nove lake poene 53:40. Daum pravi grešku u vođenju, tajm-aut Sferopulos.

22:06

24.minut

Sada Hejz faulira Mitrovića koji ide na liniju penala. Polovičan Mitrović, na drugoj strani precizan Hifi. 51:38. Poeni Dauma iz reketa. 51:40

Duško Ivanović gleda duel u Parizu:

22:04

23.minut

Sjajna rampa Mitrovića, lopta se odbija do Vorda koji poentira uz Faul centra crveno-belih. Precizan sa linije penala 47:37. Novi problem za Zvezdu, Mitrović faulira Hejza pri šutu, ovo je i njegova treća lična greška. Centar pariza siguran sa linije penala. 49:37

22:03

22.minut

Poeni Kenana iz prodora 44:37.

22:00

21.minut

Faul bolomboja nad Vordom koji ide na liniju penala. Ovo je treća lična za centra Zvezde i veliki problem. Tajson Vord polovičan sa linije penala 44:35. Istekao je napad Zvezde, ponovo loša ideja i organizacija.

21:42

Kraj prvog poluvremena

20.minut

Utara je probao da zakuca, sačekao ga je Bolomboj udarivši mu rampu. Zvezda je krenula u kontru sa igračem više, ali je Paterniko presekao napad. Loša odluka italijanskog sudije koji je smatrao da je Francuz udario glavom od parket. Crveno-beli promašuju, a onda i glupost Kenana.

U poslednjoj sekundi je faulirao Šortsa koji ima tri slobodna bacanja. Pogodio je dva, promašio treće. 41:35. U poslednjoj sekundi Pariz iz odbojke postiže koš koji važi 43:35, neverovatno!

Federico Pestellini / imago sportfotodienst / Profimedia Ti Džej Šorts

21:40

19.minut

Poeni Kenana koji je najraspoloženiji u redovima Crvene zvezde 39:35. Jago je promašio celu konstrukciju, užasan napad.

21:35

Najveća prednost Pariza

18.minut

Pogađa Jago, odgovara Jantunen 37:32. Kracer pravi nesportski faul nad Plavšićem koji ima dva slobodna bacanja, a biće i posed za crveno-bele. Promašuje prvo, pogađa drugo reprezentativac Srbije 37:33. Bolomboj menja Plavšića i odmah pravi faul u napadu. Poeni Šortsa, tajm-aut Sferopulos 39:33.

Federico Pestellini / Panoramic / Profimedia Ti Džej Šorts

21:31

17.minut

Kakav potez Uroša Plavšića, faulirao je Malkoma koji je bio precizan, prekršaj je bio nesportski, tako da će košarkaš Pariza imati dodatno slobodno bacanje, a biće i lopta sa strane za domaće 31:30. Pogodio je dodatno bacanje Malkom, a onda i još jedan faul Plavšića za dva bacanja domaćih. Precizan je polovično 33:30. Jago gubi loptu, Hifi poentira u kontri. 35:30

21:30

16.minut

Nova trojka za Zvezdu, Gedraitis 26:30. Odgovara Maodo Lo 29:30

21:27

Nedović pokrenuo Zvezdu

15.minut

Miler Mekintajer postiže svoje prve poene 24:24. Nedović faulira Hejza koji ćem na liniju penala. Dobio je Nemanja ovom prilikom i lakat u lice. Precizan centar Pariza oba puta 26:24. Nova trojka Nemanje Nedovića za novu prednost 26:27

21:26

14.minut

Hejz još jednom precizan iz reketa, ovo je njegov šesti poen. Odgovara istom merom Nedović 24:22

21:25

13.minut

Trojka Nemanje Nedovića, bitni poeni 22:20!

21:22

12.minut

Faul u napadu Luke Mitrovića, još jedno loše rešenje. Moraju crveno-beli da se probude. Pariz ne igra ništa specijalno, ova prilika za brejk mora da se iskoristi. Šotrs još jednom precizan iz prodora 22:17.

21:20

11.minut

Novi poeni za Šortsa 20:17. Crveno-beli su potpuno stali u napadu. Nekoliko loših rešenja!

21:16

Kraj prve četvrtine

10.minut

Razmenili su trojke Kenan i Malkom 16:17. Prvi poeni za Šortsa i prva prednost za Pariz 18:17.

Federico Pestellini / Panoramic / Profimedia Kalinić u duelu sa košarkašima Pariza

21:16

9.minut

Dobrić poentira za dva, ali opet Maodo Lo 13:14

21:13

8.minut

Uspeli su košarkaši Pariza da zaglave loptu između obruča i table, pa gledamo sudijsko podbacivanje. Maodo Lo dolazi do lopte i pogađa trojku 9:12

Novi poeni Maodoa Loa koji je uvek posebno inspirisan protiv Zvezde 11:12.

21:12

7.minut

Bolomboj izu odbojke poentira posle promašaja Gedraitisa 4:12. Kratcer odogovara na drugoj strani 6:12.

21:08

Odličan početak Zvezde

6.minut

Pariz "ne može da se sastavi" u napadu, Zvezda koristi rupu u odbrani, Kenan postiže lake poene 4:10

21:07

5.minut

Trojka Kenana 4:8

21:05

4.minut

Zvezda igra dobru odbranu, Šorts se zaleteo, ali je ipak dosuđen prekršaj. Hejs poentira sa poludistance 4:5.

21:04

3.minut

Zakucavanje Džoela Bolomboja na asistenciju Jaga 2:5. Fenomenalna rampa Bolomboja!

21:03

2.minut

Hejs precizan sa poludistance 2:3.

21:00

1.minut

Počela je utakmica u Parizu! Prvi napad za Crvenu zvezdu, Kenan je pokušao iz koraka, ali nije bio precizan! Utara na drugoj strani neprezican van linije 6,75. Trojka Nikole Kalinića na asistenciju Jaga 0:3.

20:51

Navijači Pariza spremni za spektakl

20:19

Crveno-beli se "čekirali"

16:46

Šorts i Hifi prete crveno-belima

Prošlogodišnji osvajač Evrokupa želi da dokaže da nisu slučajno postali deo elite, a najveću opasnost za koš crveno-belih predstavljaće Ti Džej Šorts i Nadir Hifi.

Šorts je prošlogodišnji MVP Evrokupa, jedan od najeksplozivnijih plejmejkera u Evropi, dok je Hifi neko ko je dokazao da se savršeno uklapa u igru Amerikanca.

Pariz igra brzo, "divlje", a Zvezdin glavni zadatak biće da zaustavi njihovu tranziciju.

Michael Baucher / imago sportfotodienst / Profimedia Ti Džej Šorts

16:45

Bez Teodosića u Parizu

Miloš Teodosić zbog suspenzije Evrolige neće imati pravo nastupa u Parizu. On će morati da odradi dve utakmice kazne zbog iskljjučenja na meču protiv Efesa na kraju prošle sezone kada je ušao u burnu svađu sa sudijama. Zato će propustti i duel protiv Baskonije u Beograskoj areni sledeće nedelje (9. oktobra), a vratiće se u tim na gostovanju Fenerbahčeu, 15. oktobra.

Starsport/Peđa Milosavljević Miloš Teodosić

16:40

Janis Sferopulos pred Pariz

- Igramo u gostima, a svaka utakmica u gostima nije laka. To znači da moramo da ostanemo fokusirani. Imamo plan kako da igramo protiv njih. Veoma je bitno da se držimo tog plana. Pariz je tim koji dugo igra zajedno, tu je većina igrača iz prošle sezone, uz neke nove. Iako su promenili trenera, igraju slično kao i prošle godine. Moramo da igramo jako dobro da bi kontrolisali ritam utakmice - rekao je trener Crvene zvezde